БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ РОЗМІЩЕННЯ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ
  Подорожуйте яскравіше разом з нами!

 

  ТРУСКАВЕЦЬ  :: СХІДНИЦЯ  :: МОРШИН  :: ЛЬВІВ  :: ЧЕРНІВЦІ  :: ПОЛЯНИЦЯ  :: ТАТАРІВ  :: ВЕЛЯТИНО  :: ШАЯН  :: ЯРЕМЧЕ

 Підберемо, безкоштовно забронюємо: +38 (097) 990-05-51 (Viber), +38 (095) 121-29-67, +38 (093) 242-26-94 

  Ціни місць розміщення     Безкоштовне бронювання     Безпека платежів     Система знижок     Інформаційний центр  

 
Замовити зворотній дзвінок
 Успішно відправлено!
Помилка при надсиланні, спробуйте пізніше!
  МІСЦЯ РОЗМІЩЕННЯ
 
Booking.com
 

АВТОБУСНІ КВИТКИ ОНЛАЙН


 
 
 

 пишіть нам на   Viber   WhatsApp   Skype 

САНАТОРІЙ "ЯНТАР"

Україна, Львівська обл.,
м. Трускавець, вул. Суховоля, 54

ЗАКРИТИЙ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН!

Реєстрація заїзду: 1200
Реєстрація виїзду: 1000

Лікувальна базаЇдальняТренажерний залДитяча кімната

Бронюйте онлайн або по телефонам:
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

Санаторій "Янтар" розташований неподалік від центрального парку поруч з лікувально-оздоровчим комплексом та бюветом мінеральних вод.

Категорії номерів:

- 1-місний економ: номер з вигодами (сумісний с/в з душем). У номері: набір меблів, ТБ, балкон, без ремонту. Площа номера: 14 м2. Кількість номерів: 296. Додаткове місце: не передбачено.

- 1-місний стандарт: номер з вигодами (сумісний с/в з душем). У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, балкон, ремонт середньої якості. Площа номера: 14 м2. Кількість номерів: 61. Додаткове місце: розкладачка.

- 1-місний покращений: номер з вигодами (сумісний с/в з душем). У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, балкон, ремонт хорошої якості. Площа номера: 14 м2. Кількість номерів: 117. Додаткове місце: розкладачка.

- 2-місний економ: номер з вигодами (сумісний с/в з душем). У номері: набір меблів, ТБ, балкон, без ремонту. Площа номера: 14 м2. Кількість номерів: 296. Додаткове місце: не передбачено.

- 2-місний стандарт: номер з вигодами (сумісний с/в з душем). У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, балкон, ремонт середньої якості. Площа номера: 14 м2. Кількість номерів: 61. Додаткове місце: розкладачка.

- 2-місний стандарт 2-кімнатний: номер із зручностями (роздільний с/в з душем). У номері: спальня і вітальня з набором меблів, ТБ, холодильник, ремонт середнього рівня. Площа номера: 30 м2. Кількість номерів: 3. Додаткове місце: диван.

- 2-місний покращений: номер з вигодами (сумісний с/в з душем). У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, балкон, ремонт хорошої якості. Площа номера: 14 м2. Кількість номерів: 117. Додаткове місце: розкладачка.

- 2-місний покращений 2-кімнатний: номер із зручностями (роздільний с/в з душем, нова сантехніка). У номері: спальня і вітальня з набором меблів, ТБ, холодильник, балкон, ремонт хорошої якості. Площа номера: 30 м2. Кількість номерів: 7. Додаткове місце: диван.

3-разове харчування (залежно від категорії розміщення: в номерах категорій "економ" і "стандарт" - стандартне, в номерах категорії "покращений" - "шведський стіл").

Вартість харчування для 1 дорослого на добу:

- за типом "шведський стіл" - 160 грн.: сніданок/вечеря - 51 грн., обід - 58 грн.;

- за типом "стандартне" - 85 грн.: сніданок/вечеря - 27 грн., обід - 31 грн.

Дітям до 4-х років харчування по типу "стандартне" і "шведський стіл" надається безкоштовно.

З 4 до 10 років - харчування по типу "стандартне" і " шведський стіл" - знижка 50 %, з 10 до 18 років - харчування по типу "шведський стіл" - знижка 20 %.

Санаторій "Янтар" спеціалізується на лікуванні хворих на цукровий діабет з легким та середнім ступенем важкості в стадії стабільної компенсації і субкомпенсації без проявів гіпоглікемії та кетоацидозу.

У санаторії "Янтар" працює відділення "Матері і дитини" в якому проходять лікування діти у супроводі батьків з такими захворюваннями:

- органи травлення (хронічні холецистити, ангіохоліти, дискенезія жовчовивідних шляхів , жовчного міхура і кишечника, хронічні гастрити, коліти та ентероколіти);

- сечостатева система (хронічні пієлонефрити і цистити, сечокам'яна хвороба і мочесолеві діатези, вроджені ниркові аномалії, стан після видалення каменів);

- ендокринна система (цукровий діабет у стадії компенсації, аліментарне ожиріння та інші порушення обміну речовин);

- супутня патологія верхніх дихальних шляхів;

- опорно-руховий апарат;

- захворювання шкіри.

Тут працюють кваліфіковані лікарі-педіатри, які призначають лікування і спостерігають за дитиною протягом усього періоду перебування. При необхідності проводиться консультація вузьких фахівців: ЛОР, дерматолог, окуліст, невропатолог, хірург, ендокринолог.

Послуги в санаторії:

- 2 дитячі кімнати (з 9.00 до 19.00 - крім неділі),

- зал лікувальної фізкультури,

- тренажерний зал,

- спортивні майданчики.


Пошук пропозицій з поселення
Дата заїзду
Дата виїзду
Дорослих
Дітей
 

Населений пункт


 

Підписка на розсилку новин з сайту


Підписатися на YouTube канал


© УкрЗахід 2006-2019